Kontakta oss

Christian Mörnestedt

Christian Mörnestedt
VD, Marknad

0485-650 682

073-353 93 88

christian@formpress.com

Anie Edéus

Anie Edéus
Grafisk design och Marknad

0485-650 692

anie@formpress.com

Ulrika Lohbeck

Ulrika Lohbeck
Exportsäljare och Marknad

0485-650 687

ulrika@formpress.com

Martin Christersson

Martin Christersson
Färg- och bildhantering

0485-650 694

martin@formpress.com

Lars Gardelin

Lars Gardelin
Innesäljare och Marknad

0485-650 695

lars@formpress.com

Anna Stangius

Anna Stangius
Order och kundservice

0485-650 697

anna@formpress.com

Karin Mörnestedt

Karin Mörnestedt
Ekonomi

0485-650 693

karin@formpress.com

Bengt Åstrand

Bengt Åstrand
Inköp och Produktutveckling

0485-650 684

bengt@formpress.com

Carolin Eriksson

Carolin Eriksson
Föräldraledig

0485-650 681

carolin@formpress.com